מידע נוסף   מוצרים נלווים   המוצר
         
ERSA

EchoSelect

ERSA ECOSELECT 2

 

חברת ארזה, המובילה בעולם בתחום ההלחמה הסלקטיבית, משלימה את קו המוצרים המצליח VERSAFLOW במוצר קומפקטי ויעיל, ה- ECOSELECT 2. ה- ECOSELECT 2  מותאם לעבודה בקווי ייצור מודולאריים והוא אופטימאלי לסדרות ייצור בסדר גודל קטן ובינוני. 
כמו כל מערכות ההלחמה הסלקטיביות של ארזה, גם ה- ECOSELECT 2 מצוידת במערכת  הזרקת פלקס  מתוכנתת ומדויקת ביותר המתאימה להזרקת פלקס לנקודות בודדות או לשורה.  מערכת בקרה אינטגראלית מבקרת באופן רציף את מיקום ראש ההזרקה. צריכת הפלקס היא מינימאלית בשל הדיוק הגבוהה ביותר של מריחת הפלקס.  סביבת העבודה נשארת נקייה יותר בשל ההימנעות ממריחת יתר של הפלקס.
ה- ECOSELECT 2 מצויד במערכת חימום מוקדם של הלוח. זו מערכת חימום הפועלת בגלים קצרים של אינפרא אדום המקצרת את זמן החימום הנדרש ללוח בתהליך.  אפשר להפעיל את אזור החימום בהתאם למוצר. ניתן לצייד את המכונה בחימום עליון משלים ובכך להשיג חימום אחיד של מוצרים מורכבים.
הלב והנשמה של ה- ECOSELECT 2 הוא כמובן מערכת ההלחמה עצמה. הפטנט המיוחד שפותח בארזה ליניקה חזרה של הבדיל מאפשר הלחמה ב-  0° ללא יצירת קצרים ומבטיחה קצב גבוה של נקודות הלחמה לדקה. אמבט הבדיל זקוק למעט מאוד אחזקה שוטפת וכמעט שאינו מכיל חלקים מתכלים.  מערכת בקרה משוכללת מבטחיה הֲדִירוּת בתהליך הייצור ואיכות מרבית של ההלחמות. מערכת "לא ממורכזת" מאפשרת שימוש בשני סוגי בדיל.
 

   

 התוכנה האינטגראלית  פשוטה לשימוש ומאפשרת תכנות פשוט וקל של תהליך ההלחמה. כל הנתונים החשובים של תהליך הייצור מוקלטים. נקודה לציון היא המערכת האופציונאלית לתכנות גראפי של תהליך הייתור באמצעות תוכנת " CAD Assistant 2". באמצעות תוכנה זו, אפשר לתכנת את תהתיך ההלחמה בעוד גם ה- ECOSELECT 2 ממשיך בתהליך הייצור. אפשר גם להיעזר בקבצי DXF או סריקה של הלוח בתהליך התכנות באמצעות ה- " " CAD Assistant 2האופציונאלי.
לסיכום, ה- ECOSELECT 2 מאפשר עבודה בתוך קו הייצור או מחוצה לו, מציע יחס מחיר לביצוע מצוין שטח ריצפה קטן, גמישות והלחמה באיכות גבוהה. מתאים במיוחד לסדרות ייצור קטנות ובינוניות. 

למידע נוסף אנא פנה למשה לוי 054-6366588
 

מק"ט: 000

מחיר: Call